Тактичний сучасний 3D радар для протиповітряної оборони і боротьби з БПЛА

Тактичний сучасний 3D радар для протиповітряної оборони і боротьби з БПЛА

SE-50.3D – нове покоління тактичних 3D радарів протиповітряної оборони компанії Sky Engineering відображає досвід в області створення тактичних військових радарів.

Цей 3D-радар виявляє найрізноманітніші літаючі апарати, в тому числі маловисотні високошвидкісні винищувачі, які летять вертольоти, безпілотні літальні апарати і інші низько швидкісні об’єкти.
Радар забезпечує точні вимірювання дальності, по азимуту і куту місця для кожної цілі і будує траси рух об’єктів.

SE-50.3D може використовуватися в якості локальної протиповітряної системи оборони, що забезпечує попередження і позначення цілей для систем озброєння “земля-повітря”, включаючи ПЗРК. Крім того, він також може бути використаний в якості системи, щоб усунути прогалини для центрів підтримки C3I (командування, управління, зв’язку і розвідки) для УВС (управління повітряним рухом).
Радар має можливість брати на автосупровід мета в моноімпульсного режимі, видавати з високою точністю її координати, забезпечити наведення систем ураження цілі. Завдяки малій потужності і цифровій обробці сигналу радар має дуже високу ступінь захищеності від перешкод. Частота випромінювання сигналу змінюється в кожному імпульсі і в великому діапазоні частот, що забезпечує більшу захищеність від систем придушення радіоелектронної боротьби.
Завантажити презентацію.

Comments are closed