ТОВ “КБ Міа”

Товариство з обмеженою відповідальністю «Конструкторське бюро машинобудування і авіації» з 2008 року розробляє і самостійно виробляє машини та обладнання спеціального призначення, прилади та елементи, які використовуються в радіолокації, компоненти повітряних і космічних літальних апаратів, а також супутнє обладнання. Продукція нашої компанії використовується провідними виробниками радіолокаторів світу і України.

Ми проектуємо техніку і компоненти відповідно до вимог галузевих стандартів якості, безпеки та індивідуальних умов експлуатації продукції нашими клієнтами. При виробництві застосовуються найсучасніші технології і матеріали.

Все обладнання, яке проектує і виробляє наша компанія, експлуатується в різних кліматичних умовах (наприклад, жаркий і вологий клімат Південно-Східної Азії) і бездоганно виконує свої функції, навіть при інтенсивному навантаженні.

Індивідуальний підхід до замовників, увага до деталей, висока кваліфікація інженерів і технологічна культура на виробництві гарантують високу якість продукції ТОВ «КБ МіА».

Comments are closed